2014. április 14. hétfő

A Kaposvári Úszó Sportegyesület sikerei

A Kaposvári Úszó Sportegyesület hétvégéje igencsak sikeresnek mondható.

Szombati nap 2 fő képviselte az egyesületet a VI. EMEL Kupa Nemzetközi rövid pályás úszóversenyen, Baján.

A viadalon 22 csapat 342 versenyzője állt rajthoz. Köztük egy Német, egy Horvát, és egy Szerb, illetve több korosztályos Magyar Bajnok is jelen volt az eseményen.

Az igazán hosszúra sikeredett napot sikeresen zárta a mini csapat! Makarész Tímea 3 egyéni csúccsal és egy 5-ik hellyel (100m mell) zárta a napot, míg Posza Dorina mind a 3 számát megnyerte, 50m pillangón ráadásul új egyéni csúccsal (39,64), továbbá az egyéni pontversenyben összesen 740 ponttal elnyerte a korcsoport győztese különdíjat a 2005-ben született lányok között.
Egyébként ez újabb mérföldkő, hiszen az egyesület versenyzői közül ő az első, aki különdíjat zsebelhetett be a csapat 2010-es megalakulása óta.

A Sportkult további sikerekben gazdag évet kíván a gyerekeknek és az egész csapatnak!

Oszd meg Te is a barátaidnak, hogy senki se maradjon le róla!
Amennyiben tetszett a bejegyzés, és rendszeresen olvasnád a Sportkultot, lájkold a Facebook oldalunkat és a cikket is! Köszönjük!