2016. március 21. hétfő

Nagyot úsztak a Kaposvári 1. MCM-Diamant Adorján SE versenyzői az Olasz Világkupán

A Kaposvári 1. MCM-Diamant Adorján SE sportolói a hétvégén rendezett Olasz Világkupáról rengeteg érmet és eredményt hoztak haza.

A világversenyen 61 nemzetközi klub sportolója állt a rajtkőre, melyek közt a Kaposvári 1. MCM-Diamant Adorján SE 4 versenyzője is ott volt – Hamlin Dorothy (junior), Varga Krisztina (felnőtt), Fazekas András (junior), Semostyán Róbert (junior).

Fazekas András a junior fiú mezőnyben elért eredményével a legeredményesebbként magyarként térhet haza. Ez mellett a Kaposvári 1. MCM-Diamant Adorján SE 4 sportolójával az összesített pontok alapján 14. lett, így a második legeredményesebb magyar csapat lett ezen a versenyen.

A nemzetközi mezőnyben való megmérettetés fontos a versenyzők további felkészülésében, hiszen más környezetben, elit versenyzők közt próbálhatták ki magukat – és állták meg a helyüket.